بهترین برنامه های آنتی ویروس رایگان برای اندروید

بهترین برنامه های آنتی ویروس “خرید آنتی ویروس” اندروید: انتظار می رود جمعیت کاربران اندروید در سراسر جهان به 3.6 میلیارد نفر برسد و کاربران بیش از 190 کشور از آن استفاده می کنند. تراکنش های سریع و مدیریت امور مالی در حال حرکت، چند مورد از بهترین کاربردها هستند. از این رو، اطلاعات شخصی حساس ذخیره شده در تلفن همراه باید به هر قیمتی محافظت شوند. اینجاست که بهترین آنتی ویروس رایگان برای دستگاه های اندرویدی در تصویر جای می گیرد.

در این وبلاگ، لیست برترین برنامه های آنتی ویروس اندروید را بررسی کنید تا فوراً تهدیدات مخرب را متوقف کنید و برخی از نکات مهمی که باید به آنها توجه شود را بررسی کنید.

ESET Internet Security

ESET Internet Security در تست‌های آنتی‌ویروس عملی و آزمایشگاهی که طبق آخرین معیارها انجام شده است، امتیاز ۹۹.۱٪ را کسب کرده است. این محافظ ضد سرقت برای دستگاه های اندروید و ویندوز، از جمله امنیت سیم کارت و دستورات پیامک کدگذاری شده ارائه می دهد. ویژگی‌های اضافی شامل محافظت از پرداخت، قفل برنامه، ممیزی امنیتی، بازرس شبکه و فیلتر تماس برای کاربران است تا قبل از هر گونه تهدیدی اخطار دریافت کنند.

Bitdefender

بیت دیفندر به عنوان بهترین آنتی ویروس رایگان در کلاس شناخته می شود. این تست AV-Test، MRG Effitas و AV-Comparatives را با امتیازهای برتر رد کرد. این می تواند به راحتی به شما کمک کند تا با علامت گذاری لینک های مشکوک دریافتی در تلفن Android خود، کلاهبرداری ها را شناسایی یا شناسایی کنید. همچنین می‌توانید با اتصال همه دستگاه‌های دیگر تحت یک بنر، حفاظت سایبری خود را به iOS، MacOS و Windows گسترش دهید.

Kaspersky

آنتی ویروس Kaspersky Mobile یا Kaspersky Internet Security برای اندروید، محافظت عالی از بدافزار، تأثیر کم سیستم و مسدود کننده تماس مؤثر را ارائه می دهد. نسخه رایگان بدون تبلیغات است و ویژگی های فیلتر تماس و ضد سرقت را ارائه می دهد. لایه رایگان آنتی ویروس Kaspersky Mobile یک انتخاب قابل اعتماد برای محافظت از بدافزار است.

Avast

Avast Premium Security به همراه AVG در تست های عملی و آزمایشگاهی آنتی ویروس نرم افزار اندروید امتیاز 100% را دریافت کردند. این ویژگی اسکن هوشمند، هشدار شبکه Wi-Fi و پاکسازی فایل های ناخواسته را به عنوان یکی از بهترین آنتی ویروس های رایگان برای اندروید ارائه می دهد. در حالی که اقدامات ضد سرقت حذف شد، شامل VPN داخلی، بهینه‌سازی رم، پاکسازی فضای ذخیره‌سازی، مدیریت استفاده از برنامه و ویژگی‌های حریم خصوصی مانند قفل برنامه است

AVG Internet Security

AVG، آنتی ویروس رایگان محبوب اندروید، مدت هاست که وارد این دامنه شده است. امتیاز انحصاری آن در تست های عملی و آزمایشگاهی آن را به بهترین نرم افزار محافظت از آنتی ویروس برای استفاده برای دستگاه های اندروید تبدیل می کند. امتیاز تقریباً عالی و رابط کاربری ساده تر آن را به انتخاب خوبی برای محافظت از آنتی ویروس تبدیل کرده است.

Norton

نورتون، یکی از برترین آنتی ویروس های اندرویدی، با کسب امتیاز عالی در تست های MRG Effitas و AV اثر خود را از خود به جای گذاشته است. این یکی از رقبای بیت دیفندر است و خدمات حفاظتی اندروید خود را به سطح جدیدی به روز کرده است. نورتون مجموعه ای چند پلتفرمی را برای چندین سیستم عامل و دستگاه ارائه می دهد. این بدان معناست که یک طرح واحد می تواند دستگاه های اندروید، iOS، مک و ویندوز را پوشش دهد.

McAfee

به سادگی یک کد QR را اسکن کنید و McAfee را روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید، که به عنوان یکی از بهترین آنتی ویروس های اندرویدی در بین همه عمل می کند. همچنین یک پلتفرم متقابل برای چندین دستگاه در حال اجرا بر روی سیستم عامل های مختلف ارائه می دهد. اسکن ویروس اندروید آن شما را در مورد سطح حفاظت و هرگونه حضور مخرب آگاه می کند. تمام تست های آنتی ویروس استاندارد را با موفقیت پشت سر گذاشته است. هیچ ویژگی ضد سرقتی را ارائه نمی دهد.